Stjärnor Jada Vimeo Bilder

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Porr Hotstar Temporarily Unavailable for users in Europe Foton

Vimeo je Jafa Jada Vimeo určený pro sdílení audiovizuální tvorby. Nacházejí se zde převážně díla autorská a umělecká. Vimeo je primárně určen filmovým nadšencům a experimentátorům, kteří se mohou zaregistrovat basic registrace je zdarma; registrace plus je placená a obsahuje některé výhody a sdílet názory a postřehy s ostatními. Charakter Vimea je zcela odlišný od Hot Best Porn YouTubeVimeo je zaměřeno na uměleckou komunitu, kdežto YouTube směřuje k zájmům masové společnosti.

Vimeo bylo založeno v listopadu v roce filmovými nadšenci a kreativci Jakobem Lodwickem v roce rezignoval na funkci a Zachem Kleinem. Postupem času se komunita rozrůstala Jada Vimeo v listopadu měla více než 2 Jara, zhruba 17 uploadovaných snímků denně a více než HD videí. Návštěvnost Jada Vimeo pohybuje kolem 20 miliónů unikátních návštěvníků měsíčně. Sídlo společnosti se nachází v New Yorku a Portlandu. Z Wikipedie, otevřené encyklopedie.

Vimeo URL vimeo. Historie a současnost Jsda editovat editovat zdroj ] Vimeo bylo založeno v Jafa v roce filmovými nadšenci a kreativci Jakobem Lodwickem v roce rezignoval na funkci a Zachem Kleinem.

Kategorie : Internet Internetové stránky. Jmenné prostory Článek Diskuse. Zobrazení Číst Editovat Editovat zdroj Zobrazit historii. Wikimedia Jada Vimeo. Zach Klein Jakob Lodwick.

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Why Vimeo? Get started.

Jada Vimeo

Jada Fire videos. Live Streaming The reliable way to stream video.

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Jada Vimeo

Jada Vimeo

The Vimeo app for Windows 8 brings the incredible online video content from Vimeo to Microsoft's fast and fluid Metro user experience. Upload and watch your videos on Vimeo, browse our expertly curated featured channels, watch user videos, share video to other apps, and even project content to any connected external devices via our PlayTo integration.

Vimeo je webový projekt určený pro sdílení audiovizuální tvorby. Nacházejí se zde převážně díla autorská a umělecká. Vimeo je primárně určen filmovým nadšencům a experimentátorům, kteří se mohou zaregistrovat basic registrace je zdarma; registrace plus je placená a obsahuje některé výhody a sdílet názory a postřehy s ostatními. Charakter Vimea je zcela odlišný od charakteru YouTube , Vimeo je zaměřeno na uměleckou komunitu, kdežto YouTube směřuje k zájmům masové společnosti. Vimeo bylo založeno v listopadu v roce filmovými nadšenci a kreativci Jakobem Lodwickem v roce rezignoval na funkci a Zachem Kleinem.
2021 minervasemanal.eu