Bröst Britu Trumpaplaukis Bilder

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Sex Britų katės | Britų trumpaplaukių kačių veislynas Pictures

Vada - "R" nuotraukos. Norisi paminėti mūsų draugus iš kitų britų trumpaplaukių kačių veislynų, kurie nuoširdžiai padeda patarimais apie šios veislės veisimo subtilumus, standartus ir kitus aktualius klausimus. Tikimės ir toliau bendradarbiauti veisiant šias puikaus charakterio ir nepakartojamo grožio kates. Taip pat malonu su šių veislynų savininkais bendrauti parodose ir semtis patirties, ieškant geriausių būdų veisiant puikius britų trumpaplaukius kačiukus, kurie galėtų ne tik džiuginti mus namuose, bet ir iškovoti solidžius prizus tarptautinėse parodose.

Visos teisės saugomos. Britu Trumpaplaukis BFT. Sprendimas - RUNA. Jau Mompov Syrah kačiukų! Turim gražučių kačiukų Vada - "R" nuotraukos. Naudinga Trmupaplaukis Naudinga Britu Trumpaplaukis būsimiems kačiukų Stoya Cam kačiukai veislyną palieka ne jaunesni kaip 12 savaičių amžiaus; turi FIFe Trumpaplaukiis dokumentus; turi ES naminio gyvūnėlio pasą; turi mikroschemą; turi privalomus skiepus 2 ir Trumpaplajkis mėn.

Mūsų draugai Norisi paminėti mūsų Trumpaplaikis iš kitų britų trumpaplaukių kačių veislynų, kurie nuoširdžiai padeda patarimais Britu Trumpaplaukis Cat Porn veislės veisimo subtilumus, standartus ir kitus aktualius klausimus.

Naujienos metų gegužės mėn. Vada - "R" metų kovo mėn. Vada - "P" metų spalio mėn. Vada - "O" metų balandžio mėn. Vada - "M" metų balandžio mėn. Vada - "L" metų balandžio mėn. Vada - "K" metų rugpjūčio mėn. Vada - "G" metų vasario mėn. Vada - "F". Naujos nuotraukos.

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Lt En Ru. Britų trumpaplaukių kačių veislynas.

Britu Trumpaplaukis

Britų trumpaplaukių kačių veislynas. Žinios apie veislyną, veislę, nuotraukų galerija.

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britu Trumpaplaukis

Britų trumpaplaukių kačių veislynas "Linagnis" įsteigtas d. Veislynas priklauso "LGAC" klubui atstovaujančiam WCF sistemą. Registravimo sertikato Nr. LGAC/ Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos registro Nr. LT NUOLATINIO LIETUVOS GYVENTOJO INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO. PAŽYMA Nr.

Vada - "R" nuotraukos. Norisi paminėti mūsų draugus iš kitų britų trumpaplaukių kačių veislynų, kurie nuoširdžiai padeda patarimais apie šios veislės veisimo subtilumus, standartus ir kitus aktualius klausimus. Tikimės ir toliau bendradarbiauti veisiant šias puikaus charakterio ir nepakartojamo grožio kates. Taip pat malonu su šių veislynų savininkais bendrauti parodose ir semtis patirties, ieškant geriausių būdų veisiant puikius britų trumpaplaukius kačiukus, kurie galėtų ne tik džiuginti mus namuose, bet ir iškovoti solidžius prizus tarptautinėse parodose. Visos teisės saugomos. Dizainas BFT. Sprendimas - RUNA.
2021 minervasemanal.eu